B2B Pazarlama Çözümleri

Dijitalist Marketing

Home Strateji

Yardıma mı İhtiyacın Var!

Formu doldurursan söz hemen dönüyoruz.

Hızlı Erişim

  BİLGİ GÜÇTÜR, NASIL KULLANACAĞINIZI BİLİYORSANIZ

  Başarılı B2B pazarlama stratejileri sadece verilerle ilgili değildir. Müşteri geri dönüşleri dahi tek başına bir şey ifade etmez.  Bu içgörüler kritik itici güçlerdir, ancak yalnızca bunları B2B pazara yönelik eyleme geçirilebilir pazarlama stratejilerine kanalize ettiğinizde önemli olurlar. Bu konuda sizlere yardımcı olabiliriz.

  Peki Neler Sunuyoruz!

  Dijitalist Marketing şirketiniz için bir strateji çizerek dijital pazarlama ve growth hackin tüm gücünü kullanır.

  Markalaşma

  Markalaşma

  Marka konumlandırma stratejisi iyi bir B2B pazarlamanın en önemli parçalarından biridir.

  Kampanya

  Kampanya

  Çizilen strateji çerçevesinde kampanyalar hazırlanır. Bu sayede hedef kitleye erişilir.

  Müşteri Deneyimi

  Müşteri Deneyimi

  İyi bir B2B pazarlaması müşteri deneyimi arttırmayı planlar.

  Başarılı, sürdürülebilir bir iş kurmak istiyorsanız kendinize sormanız gereken soru, gelecek on yıl içinde nelerin değişeceği değil, nelerin değişmeyeceği sorusudur.

  İyi Bir Marka....

  B2B markalaşma, B2C’den daha az hayal gücü gerektirmez, ancak müşterinin gerçekliğinde daha fazla temel gerektirir. Kimliğiniz ilham verici ve bilgili olmalıdır. İster hafif bir yenileme isterse tamamen yeni bir marka olsun, metodolojimizi araştırmayla başlayacak, bir pazarlama stratejisi oluşturacak, bir konsept oluşturacak ve kitlenizi harekete geçirecek bir plan oluşturacak şekilde ölçeklendireceğiz.

  Kampanya Yönetimi

  Pazarlama planınızı güncelliyorsanız, potansiyel müşterileri takip ediyorsanız veya yeni bir ürün piyasaya sürüyorsanız, çevik olduğu kadar mantıklı bir plana da ihtiyacınız olacaktır. Belirli alıcı davranışlarına güvenebilirsiniz, ancak birçok yanıtın tahmin edilmesi zordur. En iyi planlama bir derece esneklik gerektirir. Bu nedenle, somut gerçeklerden ilham alan ve devam eden verilere yanıt veren, kişiye dayalı pazarlama stratejileri ve programları oluşturuyoruz.

  Müşteri Deneyimi

  Resmi bir süreç olarak, müşteri deneyimi (CX) yönetimi, görünüşte ulaşılamaz bir standart belirler. CX, şirket genelinde operasyonunuzun neredeyse her yönünü yeniden yapılandırmak anlamına gelebilir.  Ancak birçok kuruluş bu tür bir karışıklık için konumlandırılmamış olsa da, herhangi bir kuruluş pazarlama iletişimlerine yönelik bir CX yaklaşımından yararlanabilir. Stratejinizi müşteri içgörüsü ve müşteri yolculuğu etrafında oluşturarak, her müşteri temas noktasında anlamlı bir bağlantı kuran bir pazarlama deneyimi tasarlayabiliriz.

  X