B2B Pazarlama Çözümleri

Dijitalist Marketing

Home Talep Yaratma

Yardıma mı İhtiyacın Var!

Formu doldurursan söz hemen dönüyoruz.

Hızlı Erişim

  En İyi B2B Pazarlamacı Mühendislerin Kalbine Dokunandır!

  Belki de bu yüzden müşterilerimizin çoğu ürün yönünden geliyor. Doğru yapıldığında, bir B2B pazarlama kampanyası, sanat ve bilim eşittir. Ancak dürüst olalım: Her şey rakamlara bağlı. Bu nedenle ajansımızı dijital B2B talep yaratma kampanyalarında sertifikalı uzmanlarla bir araya getirdik. Size daha iyi bir pazarlama makinesi oluşturmak için buradayız.

  Peki Neler Sunuyoruz!

  Duygu ve eğlence müşteriye giden yolda çok güzel fırsatlar yaratabilir.

  E-Mail Pazarlama

  E-Mail Pazarlama

  İyi bir e-mail pazarlaması satışları doğrudan arttırır.

  Video

  Video

  Geri dönüşüm oranlarını oldukça arttıran Landing Pageler SEO ve Adwords için etkilidir.

  Lead Yaratma

  Lead Yaratma

  LEAD yaratmak için akıllı araçlar sunuyoruz.

  İyi Bir E-Mail pazarlaması...

  B2B kalabalığı için e-posta, en etkili bilgi kaynaklarından biri olmaya devam ediyor. Ve düşündüğünüzden çok daha yenilikçi olabilir. Bir CRM ve bir pazarlama otomasyon teknolojisi platformuyla desteklenen e-posta pazarlama taktikleriniz her zamankinden daha fazla potansiyele sahiptir. Marketo onaylı uzmanlığın yanı sıra Pardot ve SharpSpring deneyimiyle bu potansiyeli açığa çıkarmanıza yardımcı olacağız.

  Landing Page

  Talep yaratma kampanyanıza sorunsuz bir şekilde uyan basit, eylem odaklı siteler yaratıyoruz. Bu açılış sayfaları ve mikro siteler mevcut mimarinizle entegre edilebilir veya tek başlarına durabilirler, hatta bazen e-posta pazarlama platformunuz içinde tasarlanabilirler. Markanızı gözden kaçırmadan kampanyanızı destekleyen sayfalar oluşturacağız.

  Lead Yaratma

  Çoğu B2B pazarlamacısı için bu, başarının tek ve en önemli ölçüsüdür: Satışlara kaç potansiyel müşteri devredildi? B2B müşteri adayı oluşturma uzmanlarımız size yardım etmek için buradalar. Pazarlamayla ilgili nitelikli potansiyel müşterileri nasıl bulacağımızı, bunları satış nitelikli potansiyel müşterilere nasıl dönüştüreceğimizi ve en iyi ölçülebilir sonuç için bu süreci gerçek zamanlı olarak nasıl optimize edeceğimizi biliyoruz.

  X