B2B Pazarlama Çözümleri

Dijitalist Marketing

Home Yaratıcılık

Yardıma mı İhtiyacın Var!

Formu doldurursan söz hemen dönüyoruz.

Hızlı Erişim

  DUYGU HALA EN ÖNEMLİ SATIN ALMA ANALİZİDİR!

  B2B karar verme süreci birçok karmaşık itici güç tarafından şekillendirilir, ancak duygu hala en güçlü olanlardan biridir. Bir mühendis kitlesine pazarlama yapmak bile, yaratıcı ekibimiz duyguların önemli olduğunu bilir. Bu yüzden stratejilerinizi hem hayal gücüne hem de zekaya ilham veren hikayelere dönüştürüyoruz. Kitlenize zorluklarını ve teknolojinizi daha önce hiç görmedikleri gibi görmelerini sağlayalım.

  Peki Neler Sunuyoruz!

  Duygu ve eğlence müşteriye giden yolda çok güzel fırsatlar yaratabilir.

  İçerik

  İçerik

  İçerik pazarlamasını alanında uzman mühendislerimiz sizler için gerçekleştirir.

  Video

  Video

  Yaratıcı ve eğlenceli videolar müşterilerinizle bağ kurmanızı sağlayacaktır.

  Etlinlik Organizasyonu

  Etlinlik Organizasyonu

  Eğlenceli ve müşteri odaklı organizasyonlar düzenliyoruz.

  İyi Bir İçerik...

  Tecrübeli yazma ekibimiz, B2B’de netliğin, sesin ve tutarlılığın kritik olduğunu bilir. Ancak hiçbir şey basitlikten daha önemli değildir. Tüm B2B yazımlarının temel görevi, karmaşık bilgileri mümkün olan en basit terimlerle paylaşmaktır. Çünkü endüstriyel konunuz zaten yeterince karmaşık. Teknik literatürde, infografiklerde ve düşünce liderliği içeriğinde,  insani olarak kolaylaştıran bir dil üretiyoruz.

  Etkinlik Yönetimi

  Milyonlarca dolarlık ticaret fuarı kampanyalarından 10×10 stant vitrinlerine kadar, her etkinlik pazarlama katılımına aynı misyonla yaklaşıyoruz: anlamlı, sürükleyici etkileşimleri kolaylaştırmak. Bu deneyim, sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik, iletken mürekkep veya diğer gözlükleri içerebilir, ancak her zaman hedef kitleniz göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Her etkinlik pazarlama deneyimi, temel anlama ve stratejik amaca dayandırılmalıdır.

  Video

  B2B pazarlama video içeriği, çok çeşitli stilleri ve uygulamaları kapsar. Ancak ister sinematik bir lansman videosu, ister duygusal bir belgesel veya bir dizi Vlog  olsun bunu gerçekleştirebiliriz. Şirket içi yeteneklerimiz, kampanyanızın geri kalanını mükemmel şekilde tamamlamak için orijinal video prodüksiyonları yazabilir, film serisi oluşturabilir, üretebilir ve yönetebilir.

  X